Mega Örme

Hazır Giyim - Konfeksiyon

Mega Hazır Giyim, Konfeksiyon sektörü, günümüzün en dinamik ve hızlı değişen sektörlerinden biridir. Hazır giyim üretimi, tasarımdan satışa kadar uzanan geniş bir değer zincirini kapsar. Sektör, yüksek istihdam sağlaması, ihracat hacmi ve teknolojik yenilikleriyle Türkiye ekonomisine önemli katkı sunar.

Videoyu oynat
  • Dikimhane son teknoloji otomatları ve ilik, düğme, punteriz vb. special makineleri ile örme kumaş konfeksiyonunda kadın, erkek ve çocuk giyim üzerine dünyanın önde gelen markalarına üretim yapmaktadır.
  • Kesimhane uzman kadrosu “yeşil üretim” mottosu ile doğaya olan saygımız gereği otomatik etiketleme makineleri kullanılarak son sistem otomasyon sistemlerimiz pastal hazırlığı sonrası otomatik serim makinesi ve otomatik kesim makinesi kullanılarak hatasız, yüksek kaliteli, yüksek hızlı ve yüksek verimlilikte kesim yapmaktadır.
  • Baskıhane 10 renk 14 palet ahtapot baskı makinesi ve 18 renk 38 palet oval baskı makinesi ile empirme baskıda müşterilerimizin isteği doğrultusunda yüksek kaliteli ve yüksek renk haslığına sahip baskılar yapılmaktadır.