×

HAKKIMIZDA


2005 yılında faaliyete başlayan MEGA POLİETİLEN KÖPÜK SAN. ve TİC. A.Ş. bünyesinde grup firması olarak 2018 yılında Firüzköy’de kurulan MEGA ÖRME sektörüne getirdiği yeniliklerle öncü olmayı hedefleyen, kaliteli üretim ve maksimum müşteri memnuniyeti temel ilkesidir.

Geniş ve profesyonel çalışma kadrosu, 2 farklı lokasyonda bulunan toplam 28 örgü makinesi ile günlük 15 ton kumaş üretim kapasitesi sayesinde tüketicisine en kaliteli hizmeti verebilmek için çalışmalarını sürdürmektedir.

MEGA ÖRME firması olarak sizler için viscon, supreme, selanik, lacoste, kaşkorse, jarse, interlock, 2 iplik ve 3 iplik olmak üzere geniş bir yelpazede farklı kalitede kumaşları müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak üretmekteyiz.

Türkiye iç piyasasına üretim yaptığımız gibi aynı zamanda yurt dışındanda ürettiğimiz kumaşlarımıza rağbet olmaktadır. Üretimimizin %60’ı yurtdışına ihraç edilmektedir.

MEGA ÖRME, gelişen teknolojileri ve yenilikleri yakından takip ederek, çağın en yeni teknolojileri ile üretilmiş makine ve teçhizatı, AR-GE’ye yaptığı yatırım ile teknolojisini güncelleyerek etkin ve verimli çalışmaya olanak sağlamıştır.

Müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinmiş olan MEGA ÖRME, yenilikçi yönüyle Türkiye’deki kumaş üretimine yeni bir vizyon getirmeyi, verdiği hizmet kalitesi ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı ve sektörünün lideri olmayı hedeflemektedir.

 

BİZDEN HABERİNİZ OLSUN
Sizi yeni ürünler ve harika kişisel teklifler hakkında bilgilendireceğiz